Ultrasonic Pest Reppeler LS-925M

Producent: Inny

Bateryjny odstraszacz myszy i innych gryzoni.

  • Wysyłamy w 24h!
Cena: 61,89 zł
Ilość:

Masz pytania dotyczące produktu?

501 174 475 / sklep@birdcontrol.pl

Dual Power Ultrasonic Pest Repeller LS-925M to ultradźwiękowy odstraszacz bateryjny. Dzięki niemu skutecznie odstraszymymyszy i wszelkie inne gryzonie. Urządzenie emituje ultradźwięki z zakresu częstotliwości od 25 kHz do 26 kHz przez 0.3 sekundy, w interwałach co 4 sekundy. Tak dobrana kombinacja jest wyjątkowo skuteczna i powoduje, że szkodniki nie przyzwyczajają się do emitowanych przez to urządzenie ultradźwięków i starają się omijać obszar działania urządzenia.

 

Wysokie częstotliwości ultradźwięków leżą poza zakresem słyszalności ludzi i większości zwierząt domowych - np. psów, kotów, ryb, ptaków i zwierząt hodowlanych.

 

Urządzenie nie powoduje zakłóceń działania komputerów, odbiorników telewizyjnych, radiowych,urządzeń alarmowych, czujników dymu i ognia oraz innych urządzeń elektronicznych i elektrycznych.

 

Dual Power Ultrasonic Pest Repeller LS-925M zasilany jest dwoma bateriami 9V (6F22). Przy użyciu dobrej jakości baterii alkalicznych, na jednym zestawie baterii urządzenie może pracować nieprzerwanie około 6-8 miesięcy. Obszar na którym działa urządzenie to ok. 200 m2(zakładając, że nie ma przeszkód typu ściany, sufity itp.) Dla mniejszych szkodników typu kleszcze, karaluchy, pchły, skuteczny obszar działania to ok. 100 m2(również zakładając, że nie ma przeszkód typu ściany, sufity itp.) W związku z tym, że urządzenie zasilane jest bateriami, może być z powodzeniem wykorzystane wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do prądu, jak również w takich miejscach jak szafy, szafki, stodoły. Urządzenie posiada otwór montażowy do powieszenia na ścianie, ale równie dobrze może stać na podłodze.

Dane techniczne:

  • Wymiary: Ø108 mm x 24 mm
  • Częstotliwość: 25 kHz do 26 kHz
  • Zasięg: 200 m2obszaru bez przeszkód
  • Zasilanie: 2 baterie 9V (6F22)
  • Ciśnienie akustyczne: do 130 dB

 Zawartość zestawu:

  • Urządzenie Ultrasonic Pest Repeller LS-925M
  • Instrukcja w języku polskim
  • Gwarancja: 12 miesięcy
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator

Darmowa wysyłka
dla zamówień od 600 zł

dotyczy sprzedaży detalicznej